طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی

اینترنت فضای مناسبی را برای افراد فراهم آورده تا به وسیله ی آن با مخاطبان و مشتریان خود در ارتباط بوده و اطلاع رسانی مناسب را در سطح وسیعی از فضای مجازی دراختیار علاقمندان قرار دهند. مهمترین مسئله ای که در طراحی وب سایت شخصی حائز اهمیت است، طراحی قالب و گرافیک زیبای سایت می باشد. طراحی قالب سایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و هدف هایی باشد که مشتری مطابق با آنها درخواست طراحی سایت خود را داده است. شکل قالب می تواند با توجه به عکس فرد و یا زمینه ی کاری او باشد.

انعطاف پذیر بودن

ویژگی دیگر در طراحی سایت شخصی انعطاف پذیر بودن است به این معنا که باید به گونه ای طراحی و پیاده سازی شود که کاملا متناسب با نیاز کاربران پاسخگوی نیازشان باشد و اهداف شما را محقق سازد.

قالب ریسپانسیو یا واکنش گرا

منظور از ریسپانسیو ، تغییر وضعیت ظاهری سایت با توجه به تغییر اندازه صفحه نمایش است، به طوری که نمایش وب سایت شما در موبایل، تبلت ، لپ تاپ و صفحه نمایش های دیگر متفاوت باشد.

مدیریت آسان

از ویژگی های وب سایت های شخصی مدیریت آسان آن ها نسبت به وب سایت های همچون وب سایت های فروشگاهی است ، که البته در عین حال این مدیریت ، مدیریتی کاربردی خواهد بود.

حرفه ای بودن

یک وب سایت شخصی حرفه ای و کارآمد دارای ظاهر گرافیکی زیبا و متناسب با شخصیت شماست و توانایی ها و مهارت های شما را به صورت دسته بندی های مختلف به کاربران ارائه می دهد.

مزایای طراحی وب سایت شخصی

این روزه در عصر اینترنت و تکنولوژی داشتن یک وب سایت شخصی میتواند کمک شایانی به کسب و کار شما کند. در هر کسب و کاری که فعالیت می کنید، خوب است که آن را به صورت آنلاین به نمایش بگذارید. زیرا با این کار هم مشتریان جدیدی جذب خواهید کرد و هم مشتریان فعلی خود را راضی نگه داشته و طول عمر همکاری آنان را با خود تضمین می کنید.شاخص ترین مزایای داشتن وب سایت شخصی به شرح زیر می باشد :

اگر به صورت منظم در زمینه‌ی فعالیت خود مقاله نویسی کنید، دانش خود را به مقدار زیادی افزایش خواهید داد. در هنگام نوشتن لازم است تا دانسته‌های گذشته را مرور کنید و ممکن است لازم شود برخی موارد که فراموش کرده‌اید را مجددا مطالعه نمایید.
 
اگر به دنبال کار و استخدام شدن هستید، داشتن یک سایت کمک بزرگی برای تقویت رزومه شما خواهد بود. بیشتر افراد دارای سایت شخصی نیستند و اگر شما این مزیت را داشته باشید، یک قدم از سایرین جلوتر هستید.
 
اگر شغل آزاد دارید یا برای خود شرکت شخصی دارید و یا کارمند شرکتی هستید، داشتن سایت شخصی کمک بزرگی به برندسازی شخصی شما خواهد کرد . مخاطبان یا مشتریان شما ممکن است برای آشنایی بیشتر در اینترنت نام شما را جستجو کنند .
همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است با کارشناس طراحی سایت ثاقب تماس بگیرید وسایت خود را سفارش دهید.

09391944217

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را از کارشناسان واحد طراحی وبسایت ثاقب دریافت کنید.

09391944217